Welkom op de Website van de
Vereniging van eigenaars van woningen in strandpark "Scheldeveste"


Scheldeveste-en-Dijkversterking-75p

Onze leden zijn de eigenaars van woningen in dit mooie vakantiepark. Het park bevindt zich in Breskens aan de westzijde van de veerhaven direct achter de zeewering aan het strand. De woningen worden deels verhuurd en deels door de eigenaars zelf gebruikt.

Deze website is ten eerste voor onze leden opgezet, maar wij hopen dat ook vele gasten deze site bezoeken. Hier vindt u korte informatie over de vereniging en een aantal links betreffende het park, de plaats, de omgeving en de huur mogelijkheden van de woningen.

Voor onze leden is de verenigingsinformatie te vinden op een speciaal voor de leden toegankelijke en ingerichte pagina van deze site.

Voor informatie kunt U het formulier invullen in het menu Contact

 

Wij zijn geregistreerd bij de Kamer van Koophandel in Terneuzen onder nummer  22044561.